החלטות אנטי אייג'ינג לטיפול בעור כדי להפוך את זה לשנת 2012

ינואר 10, 2022 0 Comments

השנה החדשה בפתח רשמית! שנה חדשה פירושה התחלות חדשות וזה בדרך כלל כרוך בקבלת החלטות. היום זה הזמן הטוב ביותר להתחיל לחשוב מה אתה רוצה לשנות בחייך כדי ליצור גרסה חדשה ומשופרת של עצמך. זו שנת 2012, למה שלא תגרום לטיפוח העור שלך נגד הזדקנות בראש סדר העדיפויות? תוכנית טובה לטיפוח העור נגד הזדקנות תעזור לעור שלך להיראות צעיר ובריא כל השנה. להלן כמה מההחלטות המובילות לטיפוח העור נגד הזדקנות שכדאי לך לעשות בשנה החדשה.

1. "אני אשתמש בקרם הגנה כל יום." העור שלך ראוי לכל ההגנה שאתה יכול להציע אז הקפד להרחיק את קרני ה-UV המזיקות הללו. קרם הגנה הוא חובה מוחלטת לעור שלך בכל יום ויום למשך שאר השנה, מכיוון שהוא מגן על העור מפני נזקים ברמה התאית ומונע את הופעת סימני הזדקנות העור. אם אתה לא חובב קרמים להגנה מפני השמש, אתה יכול לקנות מוצרים שעובדים כפול כמו קרם לחות או מוצרי איפור עם SPF.

2. "אני אשמור על לחות טובה של העור שלי." לחות העור שלך צריך להיעשות הן מבפנים והן מבחוץ. הקפידו לשתות לפחות שמונה כוסות מים מדי יום, ואפילו יותר בימים חמים. כדי להעניק לחות לעור שלך מבחוץ, הקפד להשתמש בקרם לחות המתאים לסוג העור שלך. זה יעזור לעור לשמור על לחות ולמנוע ממנו להתייבש. עדיף לבחור קרמי לחות בעלי תכונות אנטי-אייג'ינג כי זה מועיל יותר לעור שלך.

3. "אני אשמור על העור שלי מוזן היטב." העור הוא האיבר הגדול ביותר של גופנו ולכן רוב חומרי ההזנה שאנו מקבלים מהמזון שאנו אוכלים מיטיבים גם עם העור שלנו. כמה מהרכיבים התזונתיים הטובים ביותר לטיפול בעור אנטי-אייג'ינג הם ויטמינים A, C ו-E. אכילת מזונות עשירים בנוגדי חמצון כגון פירות יער, שעועית וירקות עלים מועילה גם לעור שלנו אנטי-אייג'ינג, מכיוון שהיא יכולה לעזור להילחם ברדיקלים חופשיים המונעים התאים שלנו לא ייפגעו.

4. "אני אפנק את עצמי בטיפולי עור פנים אנטי אייג'ינג באופן קבוע". טיפולים אלה יכולים לעזור לשפר את מצב העור שלך ולשמור על מראה העור שלך צעיר אז זה יהיה נחמד לקבל אחד על בסיס קבוע.

לא משנה מהן הרזולוציות שלך לטיפול בעור נגד הזדקנות, וודא שאתה מנסה כמיטב יכולתך לעשות זאת. 2012 היא השנה להציג את הפנים הטובות ביותר שלך קדימה, אז עשה מאמץ להשיג ולשמור על עור יפהפה למראה צעיר כל השנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *