תיקון גוף קיץ

ינואר 12, 2022 0 Comments

עם החורף מאחורינו וחודשי הקיץ לפנינו הגיע הזמן להסיר את צמיגי השלג ממכוניתכם ולהשיל את הקילוגרמים מגופכם. בדיוק כפי שהיית מפרט את המכונית שלך, אתה יכול לגוון את הגוף שלך למראה הטוב ביותר. גוף בעל חיטוב טוב זקוק לתדלוק מתאים וכדי לרוץ בצורה חלקה יש לנהוג באופן קבוע. אז הסע את דעתך סביב שלושת גורמי המפתח הבאים שיעזרו לך ולגוף שהוא הרכב שלך להיראות ולהרגיש במיטבם בקיץ הקרוב.

אימוני כוח (פירוט הרכב שלך)

אימוני כוח על ידי הרמת משקולות יגרום לעלייה במסת השריר הרזה בגוף. עלייה זו מזרזת את קצב חילוף החומרים של הגוף ומאפשרת לו לשרוף יותר קלוריות במהלך היום, אפילו ברמות עבודה תת-מקסימליות ומנוחה. אימוני כוח הם גם דרך מצוינת לחזק את העצמות ולעזור במניעת אוסטאופורוזיס הקשורה בדרך כלל להזדקנות. השיטה היעילה והחוסכת ביותר של אימוני כוח היא לבצע תרגילים מורכבים המקדמים את השימוש במספר מפרקים בתרגיל בודד ומתפקדים לתנועות המשמשות בחיי היומיום. דוגמאות לתרגילים פונקציונליים מורכבים כוללות סקוואט, דדליפט, לונג'ים, לחיצת ספסל ו-Lat pull down. תרגילים מסוג זה לא רק יחטטו את גופך אלא גם יעזרו לך לשמור על משקל גוף בריא, ישפרו את היציבה שלך ויגבירו את הכוח והסיבולת של השרירים.

אכילה בריאה (תדלק את הרכב שלך)

מה שלא תעשה, הכי חשוב להימנע מדיאטות אופנה אלה בכל מחיר. מניפולציה של צריכת קלוריות על ידי סילוק רכיבים תזונתיים חיוניים כגון פחמימות תגרום לרמות אנרגיה נמוכות ובסופו של דבר תשגע אותך. שלא לדבר על כך שברגע שאתה מפסיק את הדיאטה אתה מחזיר את הקילוגרמים מהר פי שניים ובמספרים גדולים יותר מבעבר. הדרך הקלה ביותר להתמודד עם חששות הרזיה היא לצמצם את גודל המנות. זה לא אומר גם לדלג על ארוחות, מה שעלול להזיק הרבה יותר למטרות הירידה במשקל שלך מכל דבר אחר. לאכול, לעשות את זה לעתים קרובות, אבל תמיד במתינות. ארוחות בוקר, צהריים וערב עם חטיפים בריאים ביניהם, הם אידיאליים. זה ישמור על חילוף החומרים שלך ויעזור לך לשרוף שומן לאורך היום. לאכול יותר פירות וירקות. שתו יותר מים, צמצמו במזון מעובד, בשר אדום ומזון מהיר. כאשר צורכים אלכוהול, עשו זאת במתינות. לעולם אל תדלג על ארוחת בוקר, אך הימנע מאכילה תוך מספר שעות לאחר השינה. אחרון חביב, למד לקרוא תוויות מזון ולנסות להפוך את זה לנוהג מקובל. דיאטה היא רק פתרון זמני אך שינוי להרגלי אכילה בריאים אחת ולתמיד הוא קבוע.

פעילות גופנית קרדיווסקולרית (נהיגה ברכב שלך)

קרדיו מתייחס ללב ואילו כלי דם מתייחס לריאות. פעילות קרדיווסקולרית יכולה לכלול כל סוג של פעילות גופנית או פעילות שמעלה את קצב הלב של האדם ומאיצה את חילוף החומרים שלו. לביצוע פעילות גופנית נפוחה רגילה יש מספר השפעות בריאותיות מוכחות, במיוחד על הלב. זה מחזק את הלב כמשאבה, מה שהופך אותו ליעיל יותר וכתוצאה מכך קצב לב נמוך יותר במנוחה. יתרונות נוספים כוללים לחץ דם נמוך יותר, קיבולת ריאות מוגברת וצריכת חמצן וכן הורדת כולסטרול. בין אפשרויות פופולריות כמו ריצה, רכיבה על אופניים, דריכה וחתירה יש הרבה דברים לבחירה הן בחדר הכושר המקומי והן בחוץ לפעילות גופנית. המפתח הוא למצוא את מה שאתה הכי נהנה ממנו ולהפוך את זה להרגל קבוע לבצע את התרגילים/פעילויות הללו לפחות 3 עד 5 פעמים בשבוע במשך כ-20 עד 30 דקות ביום. זכרו, כל סוג של פעילות גופנית קרדיווסקולרית תשפר את רמת הכושר של האדם ותסייע במטרות הירידה במשקל שלו, כל עוד היא נעשית באופן קבוע.

הגוף שלך הוא הרכב שלך והלב שלך המנוע. אתה צריך לנהוג בו כדי להמשיך לפעול חזק. גוף מפורט היטב ימשיך את הראשים להסתחרר כשאתם נוסעים לחוף הקיץ. רק הדלק הטוב ביותר לרכב שלך. לא היית מכניס דלק זול למכונית הספורט שלך אז תתדלק במזון בריא כדי לשמור על שריפת המנוע שלך חזק. עבודה קשה באביב זה פירושה בקרת שיוט בקיץ הקרוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *